Ислом Тўхтахўжаев Эрон билан учрашув олдидан: "Фикримча, очиқ ва ҳужумкор ўйин бўлмайди" Янгиликлар
Ислом Тўхтахўжаев Эрон билан учрашув олдидан: "Фикримча, очиқ ва ҳужумкор ўйин бўлмайди"
Ўзбекистон терма жамоаси собиқ ҳимоячиси Ислом Тўхтахўжаев ЖЧ-2026 саралаш босқичи доирасидан ўрин олган Эронга қарши ўйин олдидан фикрларини билдирди.
"Эртага фақат ғалаба кутмоқдаман. Эрон билан ўйин Қирғизистонга қараганда албатта фарқ қилади. Форслар умуман бошқа даража. Ҳозирги пайтда футболчиларимиз яхши спорт формасида ва ўзларига ишонч бор. Бу жуда яхши ҳолат.
Ҳозирги футболда ҳамма жамоалар яхши ва тартибли тўп тепмоқда. Ўйин тақдирини майда деталлар ҳал қилмоқда. Шунинг учун гол уриш қийинлашиб қолган. Эрон билан дуранг ёмон натижа бўлмаса керак. Фикримча, очиқ ва ҳужумкор футбол бўлмайди", – дейди Ислом Тўхтахўжаев.
24 мар 17:45:11
Илтимос, майдонда 11 та футболчи ўйнайди, ўйинни кўрайлик, кейин фикр билдирайлик.
24 мар 20:20:17
Inshollox O'zbekiston MTJdan yuqori konsentratsiya va o'yindagi tinimsiz mehnat Eron bilan o'yinda bizni JCHga yanada yaqinlashtiradi. OAV vakillari shu 3 o'yinda futbolchilardan uzoqroq yuring!
24 мар 19:03:33
эртанги уйин ута михим уйинлиги билан бирга жуда катта уйин хисобланади,таниқли мутахасисларни шунигдек яхши футболчилардан интрвюлар олишда давом этинглар,бу уқувчилар учун қизиқ булади деб уйлайман,эртанги уйинга тахминларини очиқ гапиришларини суранглар,пахта қуйиш учун кимгадир гаплари ёқмай қолмаслик учун ёлғондакам ютамиз демай реал фекирларини айтиб утишсин,керак булса ТВ журналистлар кучадаги футбол мухилисларидан хам булғуси уйин хақида фекир мулохазаларини сураб курсатувлар таёрлаб уйин олдидан спорт ТВда қуйишсин