68'  Jaloliddin Masharipov
81'  Otabek Shukurov (Jamshid Iskandarov)
90'  Jaloliddin Masharipov (Bobur Abdikhalikov)
90'  Odildzhon Khamrobekov (Diyor Kholmatov)
62'  Siu Kwan Chan (Matthew Orr)
78'  Juninho (Jordan Lok Kan Lam)
78'  Tze-Nam Yue (Wang Kit Tsui)
78'  Michael Udebuluzor (Lam Hing Ting)
90'  Pui-Hin Poon (Yu Joy Yin)
90'  Wang Kit Tsui
- Osiyo Kubogida terma jamoamiz o'z saviyasidan pastroq darajada o'yin ko'rsatdi deb o'ylayman. To'g'ri, tarkibimizda Yo'qotishlar bor edi. Lekin O'zbekiston ko'rsatgan natijasidan yaxshiroq natijaga erishishga qodir edi. Gonkong bilan o'yinni esa futbolchilarimiz yaxshi saviyada o'tkazdi. Aytish kerakki, Gonkong Osiyo Kubogidagi raqiblarimizdan pastroq darajadagi jamoa hisoblanardi. Bunday raqiblarga qarshi ruhan tayyorlanish oson emas. Terma jamoamiz bu o'yinni ishonchli o'tkazdi, deya olaman. Gonkongga hech qanday imkoniyat qoldirgani yo'q. To'p nazorati, vaziyatlar yaratishda juda ishonchli to'p harakat qilishdi. Bu bilan keyingi bosqichga qiyinchiliksiz chiqishimizni ko'rsatib berdi.
- Eldor SHomurodovni bemalol terma jamoamizning almashtirib bo'lmas o'yinchisi deb aytishimiz mumkin. U ko'p qirrali hujumchi. Eldor bilan terma jamoamiz albatta kuchliroq ko'rinadi. Hujumchi vaziyatlar yaratishda, raqib himoyachilariga bosim uyushtirishda, tezlikda raqib himoyachilaridan qochib ketishda kuchli. Qisqa qilib aytganda terma jamoamizning haqiqiy etakchisi.
- Gonkongga qarshi bahsda xursand qilgani Rustamjonning O'zbekiston terma jamoasida urgan debyut goli bo'ldi. Bu gol chiroyli amalga oshirildi. Masharipovning ajoyib uzatmasi va Rustamjonning ochiq poziciyaga ochilishi yakunda golga olib keldi. Uning asosiy tarkibdagi o'yinlari davomiy bo'lsin. Oxirgi paytlarda "Rubin" va O'zbekiston terma jamoasidagi ishonchli o'yinlari orqali bu golga munosib edi. Ko'z tegmasin oxirgi paytda futbolchi sifatida katta o'sishga erishdi. Lekin uning salohiyati juda yuqori. "Rubin"da kam o'yin amaliyoti berilayotgani o'sishiga to'sqinlik qilayotgandi. Umid qilamanki, Rustamjon klubida ham etarli o'yin amaliyotiga ega bo'ladi.
- Javob o'yinida yanada ishonchli tarzda to'p tepamiz va yirik hisobdagi g'alabaga erishamiz. Xudo xohlasa oxirida ham suyuntirishsin. O'zbekistonlik muxlislarning azaliy orzusi O'zbekistonning Jahon chempionatiga chiqishini ko'rish. Bu murakkab yo'lda vakillarimizga omad va sog'lik tilayman.