UZ

Сўнгги янгиликлар

17:10Мисрлик журналист: "Ўзбекистонга қарши учрашув Африка Кубоги учун услубни синовдан ўтказиш имконияти дегани. Салоҳ Месси эмас"  0 16:46"Реал" стадиони номига ўзгартириш киритди  1 16:20Кристенсен: "Умид қиламанки, "Барселона"да қоламан. Менда Б режа йўқ"  1 15:51Жеррард Англия жамоаси бошқарувига келиши мумкин  0 15:27Ўзбекистонлик ҳакамлар Португалия – Бельгия баҳсида ишлайди  1 14:53Ҳоланд, Нету, Винисиус Европанинг энг тезкор футболчилари қаторидан жой олди  3 14:25Мбаппе Упамеканони "Реал"да кўришни хоҳлайди  1 13:58"Челси" собиқ футболчиси юрак муаммолари туфайли касалхонага ётқизилди  0 13:32Ўзбекистон – Миср учрашуви дуранг билан якун топса, экстра таймларга мурожаат қилинадими?  3 13:05Ўзбекистон МТЖ иштирокидаги мусобақа ТВда кўрсатиладими?  6 12:41Лапорта Флик шартномани узайтиришига ишонади  0 12:37U-17 Жаҳон чемпионати. Интизомли, мустаҳкам ва самарали жамоа — Ўзбекистоннинг бўлажак рақиби ҳақида  5 12:13"Барселона" афсонаси молиявий фирибгарликда гумон қилинмоқда  3 11:47Мбаппе мамлакатини ўзгартириши мумкин: Жазоир юлдузни жалб қилишга тайёр  4 11:19Бир ўйин тарихи. Ўзбекистон U-17 терма жамоаси Жаҳон чемпионатида Хорватияни қандай енгганди?  4

Матюиди: «Реал» фаворит матча с «ПСЖ», но мы хотим выиграть всё в этом сезоне Янгиликлар

Матюиди: «Реал» фаворит матча с «ПСЖ», но мы хотим выиграть всё в этом сезоне

Полузащитник «ПСЖ» Блез Матюиди в преддверии матча третьего тура группового этапа Лиги чемпионов с «Реалом» поделился ожиданиями от поединка, а также рассказал о целях клуба на сезон.

Матч «ПСЖ» — «Реал» состоится завтра и начнётся в 21:45 мск.

«Мы должны быть осторожны. „Реал“ 10 раз выигрывал Лигу чемпионов, не так давно победил в 10-й раз. Что касается нас, мы по-прежнему далеки от больших успехов. Они фавориты, ведь они „Реал“. Однако мы не будем отсиживаться, у нас хорошая команда. Даже очень хорошая. Но мы пока ничего не добились в Европе. В этом году мы хотим достичь чего-то серьёзного и фокусируемся на этом. Конечно, мы понимаем, что есть много других отличных команд, которые также хотят выиграть Лигу чемпионов. 

На конечный результат влияет много факторов, таких как жеребьёвка. Но я всё же считаю, что для нас этот год может стать очень хорошим. Если мы не выиграем чемпионат Франции — это будет трагедия. Для всех это будет сюрприз. Мы хотим выиграть всё», — приводит слова Матюиди портал Goal.

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика