Franciya terma jamoasi afsonasi Mbappening "Real"dagi o'yinini tanqid qildi Yangiliklar
Franciya terma jamoasi afsonasi Mbappening "Real"dagi o'yinini tanqid qildi
Franciya terma jamoasi, shuningdek, "Arsenal" va "Barselona" sobiq hujumchisi Terri Anri "Real"ning franciyalik hujumchisi Kilian Mbappening so'nggi o'yinlardagi harakatlarini tanqid ostiga oldi.
"Menimcha, jamoaning undan [Mbappe] hafsalasi pir bo'ldi va buni qabul qilish oson narsa emas... Jud Bellingem to'qqizinchi raqam [Mbappe] qilishi kerak bo'lgan ishni bajarishga harakat qilmoqda... U yaxshi holatga kirib olsa kerak, chunki bundan battari bo'lmaydi. Biz undan Dide Drogba kabi to'pni ushlab turishini, to'pni olib hammani aldashini so'ramayapmiz, lekin jamoa formada bo'lganida o'zini ko'rsatishini talab qilyapmiz", – dedi Anri.
Xabaringiz bor, Mbappe yozda PSJdan erkin agent sifatida kelib qo'shilgandi. Kilian "galaktikos" safida joriy mavsum 15 ta o'yindan keyin 8 gol va 2 golli uzatmaga ega.
Avvalroq Drogba o'z paytida Anri "Oltin to'p" yutishga loyiq bo'lgani haqida fikr bildirgan edi.