UZ

Сўнгги янгиликлар

13:23Раҳмоналиев Россияга қайтадими?  3 12:51"Реал" ёш иқтидорларининг келажаги борасида қарор қабул қилди  0 12:23АПЛдан яна бир ҳимоячи "Ливерпуль" таклифини рад этиб, "Реал"ни танлади  1 12:00Бугунги ўйинлар: Янги йилни АПЛ билан бошлаймиз  0 11:41"Манчестер Сити" АПЛ тарихидаги энг қиммат футболчилардан бири бўйича катта молиявий йўқотишга учраши мумкин  0 11:10Александр Андроникашвили: "Андижон"га ўтишим жуда тез ва кутилмаганда содир бўлди"  1 10:50"Бунёдкор" ўринбосарлари мураббийи "Локомотив"га ўтди  1 10:20"Нефтчи" U-21 жамоасида украиналик мураббий иш бошлайди  3 09:58"Интер", "Барселона" ва "Ювентус" Жоау Канселуга қизиқмоқда  1 00:55Президент қарори билан Каттақўрғон шаҳрида футбол академияси қурилади  3 00:24Ироқ. Шерзод Темировнинг ягона голи "Арбил" клубига ғалаба тақдим этди. Футболчи ажойиб натижа қайд этмоқда  9 00:15Яйпанга катта футболни қайтариш ҳаракатлари бошланди  5 23:47Луис де ла Фуэнте: "Месси ва Роналду фаолиятини якунламасликлари керак"  4 23:18"Барселона", "Интер" ва "Боруссия" "Хайдук"нинг 18 ёшли ҳимоячисига қизиқиш билдирмоқда  0 22:30"Челси" яқин келажакда натижалар яхшиланмаса, Марескани истеъфога чиқариши мумкин  3

Даврон Файзиев: Я пришел помочь «Динамо» Янгиликлар

Даврон Файзиев: Я пришел помочь «Динамо»

После встречи «Динамо» - «Хорезм» новый главный тренер самаркандского клуба Даврон Файзиев поделился впечатлениями.

«Когда два дня назад руководство клуба «Динамо» обратилось ко мне с предложением, я взял время подумать. Потому что, в команде работали опытные и квалифицированные специалисты. Сразу хочу сказать, что я пришел в команду не занимать чье-то место, а помочь по мере своих возможностей. 

Все вместе будем стремиться к цели. Так как я только сегодня пришел в команду, я еще не смог толком не провести тренировку, ни изучить подробно состав. Сложно дать оценку команде посмотрев лишь одну ее игру. Тем не менее, я остался недоволен как действиями футболистов на поле, так и результатом встречи. Хоть встреча и прошла под полным контролем "Динамо", "Хорезм" забил один мяч и до финального свистка играл на защите, благодаря чему добился одного очка. Если мы нацелены на Суперлигу, мы должны побеждать и получать 3 очка на таких матчах. Откровенно говоря, создалось впечатление, что сегодня у команды даже желания сильного не было. 

Не смогли использовать несколько голевых моментов. С завтрашнего дня всей командой будем работать по-полной и постараемся исправить ситуацию» - сказал новый главный тренер «Динамо» Даврон Файзиев.


Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика