59'  Najmiddin Normurodov
75'  Amir To'raqulov (Franye Chiryak)
90'  Asadbek Rahimzhonov (Rasul Yo'ldoshev)
— "Dinamo" bilan oson o'yin bo'lgani yo'q. G'alaba uchun maydonda borimizni berishimiz kerak edi. Boshqachasiga yutib bo'lmasdi. Bularning barchasida murabbiylar va jamoadoshlarimning hissasi katta. Murabbiylar o'yinga yaxshi tayyorlashdi. Ha, 2 ta gol urdim. Bu jamoaviy harakatlar mahsuli. Murabbiy tanaffusda nimalar degani esimda emas. Lekin jamoaga yordam berishim kerakligini tushunib turgan edim. O'yinni yutish imkoni borligini bilgandim.
— Albatta, "Bunyodkor" faoliyatimdagi yangi jamoa. Jamoada yaxshi futbolchi, murabbiy va xodimlar jamlangan. "Dinamo"ga qarshi o'yinda ham ahil jamoa ekanligimiz sezildi. Mavsum yakunida qilgan ishlarimiz samarasini beradi deb o'ylayman.
— O'zbekiston chempionati haqida biroz malumotga ega edim, chunki "Bunyodkor"dagi Toni Yovich, Marin Lyubich bilan aloqalarim bor edi. Superliga darajasi Qozog'istondagi kabi. Turkiyada o'zbek klublariga qarshi o'ynaganimda tezkor va texnik jihatdan kuchli ekanligiga guvoh bo'lgandim. Hozir ko'ryapmanki bu erda pastdagi jamoa ham yuqoridagisini yutib qo'yishi mumkin. Asosiy farq shuki, barcha maydonlar tabiiy. SHu bois bu erda xotirjam futbol o'ynay olasiz. Men uchun ustun tomoni maydonlarda bo'ldi.
— "Bunyodkor"ga moslashish ko'p vaqt talab etmadi. Qozog'istonda o'ynaganim uchun bu erda tez o'rganib ketdim. Bunda murabbiylar, futbolchilar, rahbariyat o'z yordamini berdi. Ularga rahmat aytaman. Mendan faqat maydonda borimni berishim va maksimal harakat qilishim talab etiladi. Umuman murabbiylar bizdan shuni istashadi. Har bir o'yinda futbolchi borini berishi kerak.