UZ

Сўнгги янгиликлар

04:29Франция кубоги. ПСЖ "Фонтене"ни йирик ҳисобда мағлуб этди ва кейинги босқичга йўл олди  0 04:27Ла Лига. "Реал" ўз уйида "Севилья"ни таслим этди  23 04:24АПЛ. "Эвертон" ва "Арсенал" ўртасидаги ўйин тақдирини пенальтидан урилган гол ҳал қилди  4 04:20А Серия. "Ювентус" ва "Рома" ўртасидаги ўйинда учта гол урилди  6 00:40АПЛ. "Ливерпуль" меҳмонда "Тоттенхэм"ни мағлуб этди, лондонликлар 33-дақиқадан бир киши кам бўлиб ўйнашди  21 00:15Туркия Суперлигаси. "Ризеспор" Истанбулда "Бешиктош"га мағлуб бўлди, Алиқулов захирада қолдирилди  0 23:10"Рома" "Ювентус" ярим ҳимоячисини ўз сафига қўшиб олмоқчи  0 22:22Педри мушакларидаги ноқулайлик туфайли "Вильярреал"га қарши майдонга тушмайди  4 21:55АПЛ. "Ман Сити" ўз майдонида "Вест Хэм"ни мағлуб этди, Ҳусанов 67-дақиқада захирадан ўйинга қўшилди  26 20:27Дортмунднинг "Боруссия" клуби "Ливерпуль" вингерини ижарага олмоқчи  1 19:58БАА Про лигаси. "Бани Яс" ўз майдонида "Хорфаккан"га йирик ҳисобда мағлуб бўлди, мезбонлар сафида Шукуров ва Мозговой ўйнади  2 19:30АПЛ. "Челси" меҳмонда "Ньюкасл" билан иродали дурангга эришди  17 19:20Нико Уильямс "Реал"га ўтиш бўйича қарор қабул қилди  11 17:41 "Атлетико" Рэшфордни ўз сафига қўшиб олмоқчи  1 16:10Фабио Каннаваро: "Италиядан таклиф кутавериб, чарчаган эдим"  24

Экс-защитник «Ливерпуля» Бэбб: «Когда Роналду в «Спортинге» несколько раз обвел меня, я отправил его в нокаут» Янгиликлар

Экс-защитник «Ливерпуля» Бэбб: «Когда Роналду в «Спортинге» несколько раз обвел меня, я отправил его в нокаут»

Бывший защитник «Спортинга» и «Ливерпуля» Фил Бэбб вспомнил об игре с капитаном сборной Португалии Криштиану Роналду за клуб из Лиссабона.

«Когда Роналду впервые зашел в раздевалку, он был действительно тощим. У него тогда была копна волос, как у Стива Макманамана.

На тренировке мы делали упражнение – нападающие против защитников. И вот этот пацан бежит на меня раз, другой, третий, проходит мимо и бьет в угол. Все ребята хором: «Бэббси, он поимел тебя».

В следующий раз, когда Роналду пошел на меня, он двинулся в одну сторону, затем в другую – мимо меня. Я выставил предплечье и нокаутировал его.

Он лежал на земле, а я подошел и сказал: «Никогда больше». Он смотрел на меня и не мог понять, что происходит. На тренировке стало очень тихо.

Не стоит говорить, что он ушел в другую команду и никогда больше не возвращался», – сказал Бэбб в программе «Fantasy Football» на телеканале Sky Sports.

Рейтинг:    

Фикрлар

championat.asia
< сўнгги янгиликларни кўриш
Яндекс.Метрика